X

خطوط تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن پی ای اس (P.E.S)

درباره ما خطوط تولید

خط تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن شرکت پی ای اس (P.E.S)

شرکت تولیدی پی ای اس با استفاده از ۱۴ خط تولید و ظرفیتی بالغ بر ۷۷۰۰۰ تن در سال با بکارگیری تجهیزات و ماشین آلات مدرن مطابق با آخرین تکنولوژی روز اروپا  انواع لوله و  اتصالات پلی اتیلن را از سایز ۱۲ الی ۲۵۰۰ میلی‌متر با فشار کاری ۲/۵ تا ۵۰ بار تولید می‌نماید که لوله‌های با اقطار بالا  (۱۲۰۰ الی ۲۵۰۰ میلی‌متر) و با فشارهای کاری خاص (تا ۵۰ بار) انحصاراً در شرکت پی ای اس تولید می‌گردند.

 

تمامی‌پارامتر‌های تولید لوله‌های پلی اتیلن در شرکت پی ای اس با بکارگیری اکسترودرهای با ظرفیت بالا مجهز به مارپیچ Barear، سیستم‌های کامپیوتری و تجهیزات گراوی متریک و اولتراسونیک مستقر در خط تولید سینکرونایز شده و محاسبه، بررسی و کنترل می‌گردند و محصولی با قطر و ضخامت کاملاً یکسان و کیفیت بالا تولید می‌گردد.


پارامترهای موثر در فرآیند تولید لوله‌های پلی اتیلن شرکت پی ای اس

۱. آماده سازی مواد اولیه

کنترل در خرید و مشخصات فنی مواد اولیه ، تعیین درصد رطوبت مواد اولیه، دانسیته، OIT و دانه بندی در آزمایشگاه شرکت پی ای اس انجام می گیرد و پس از چک کردن و تطابق تمام موارد با استاندارد ، صحه گذاری  صورت می گیرد و سپس مواد اولیه در فرآیند تولید مور استفاه قرار می گیرند.

۲. کنترل تولید

تمامی‌مشخصات لوله‌ها قبل از راه اندازی و هنگام تولید از قبیل پخت مواد اولیه، سرعت تولید, میزان فشار مواد مذاب در هنگام خروج از اکسترودر، کنترل قطر و ضخامت در شرکت پی ای اس قابل کنترل می‌باشند.

 ثبت تمام مشخصات به طور مداوم در فرآیند تولید، صدور تاییدیه توسط بخش کنترل کیفی و صدور شناسنامه محصول برای هر یک از شاخه ها